Γνωριμία

Αγαπητοί γονείς,

Ονομάζομαι Κεπαπτσόγλου Άλκηστη είμαι ψυχολόγος και με μεγάλη μου χαρά σας ανακοινώνω ότι θα είμαι μαζί σας την σχολική χρονιά 2022-2023.

Είναι η πρώτη μου χρονιά στα ΕΠΑΛ, ωστόσο από το 2000 εργάζομαι ως ψυχολόγος με παιδιά, εφήβους και γονείς. Έχω σπουδάσει και εργαστεί στην Βρετανία και από το 2004 εργάζομαι στην Θεσσαλονίκη.

Όσοι μαθητές ή γονείς επιθυμούν να με δουν μπορούν να επικοινωνήσουν μαζί μου στο Alkistisch@mail.com ή να κλείσουν τηλεφωνικά ραντεβού μέσω του σχολείου. Τα ραντεβού μπορούν να γίνουν είτε δια ζώσης είτε τηλεφωνικά.

Στην περίπτωση που το παιδί σας εκδηλώσει ενδιαφέρον για ατομική συνάντηση και ΔΕΝ επιθυμείτε να το δω συμβουλευτικά , μπορείτε να το δηλώσετε στο σχολείο (γραπτώς η τηλεφωνικά).

Σε κάθε περίπτωση τηρείται το απόρρητο.

Σας ευχαριστώ θερμά για τη συνεργασία!

Κεπαπτσόγλου Άλκηστη

BSC, MSc